Wydanie książki! „Zdobywanie pracy. Odkryj klucz do sukcesu zawodowego”

Uroczyście oznajmiam, że po wielu miesiącach ciężkiej pracy wydałem książkę „Zdobywanie pracy. Odkryj klucz do sukcesu zawodowego”, w której dzielę się swoją filozofią zdobywania pracy – metodą, z jakiej skorzystać może każdy niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy doświadczenia. Książkę można między innymi kupić w tej popularnej księgarni.

zdopra

To między innymi Wasze komentarze, nieustannie pojawiające się prywatne zapytania, prośby o konsultacje oraz nasza wspólna praca nad wieloma CV stały się dla mnie dodatkową motywacją, aby zagadnienia (którymi podzieliłem się tutaj na blogu) poszerzyć (książka zawiera kilka dodatkowych rozdziałów) i udostępnić także dla:

1) osób, którym blog nie jest po drodze i nie miały okazji się tutaj znaleźć (książka ma być także dostępna w tradycyjnych księgarniach),

2) osób, które wolą czytać w klasyczny sposób bo uważają, że papier to papier (albo wolą EPUB, PDF lub MOBI – bo takie wersje także są dostępne).

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wasz wkład w kierunek rozwoju tego bloga, za ostatni rok wspólnych eksperymentów i za bardzo przychylne opinie.

Chociaż najlepsze jeszcze przed nami to mam nadzieję, że dotychczasowo zaprezentowana przeze mnie wiedza będzie pomocna dla wszystkich potrafiących i niepotrafiących poruszać się na rynku pracy.

Pozdrawiam serdecznie,
Bartek Nestorowicz